Dávkovanie

Doporučuje sa preventívne vypiť 30 ml nápoja dvakrát denne ako časť detoxikačnej diéty a zdravého spôsobu života. Podľa najnovších štúdií a aj podľa našich skúseností (www.imagodiagnostika.sk) je však účinnejšie dávkovanie 20 ml nápoja 3x denne.
Ak máte ďalšie otázky týkajúcich sa užívania bioaktívnych nápojov Morindy*, neváhajte nás kontaktovať na tel.: 0918 492 159, alebo  e-mail . Veľa praktických informácii nájdete aj na našom Facebooku.

Nápoje Morinda - Tahitian Noni®Juice po otvorení uchovávajte v chladničke.

Zdravotná komisia Európskej Únie v oblasti výživy prehlásila, že noni a nápoj z noni sú bezpečné, samé noni dostalo status GRAS (oficiálne uznanie za bezpečnosť - Generally Recognised as Safe) v USA. Taktiež klinické štúdie potvrdili, že ľudia môžu bezpečne používať noni. V dvoch rôznych klinických štúdiách užívali ľudia extrémne veľké dávky noni. Výsledky testov nezistili žiadne úrovne toxínov, či negatívneho dôsledku pre ľudský organizmus.

---

* Pripomíname, že Európska únia vydala Nariadenie č 1924/2006, ktoré zakazuje zmienku o menách chorôb alebo propagácii zdravotných benefitov pri užívaní prírodných produktov.

 

Bezplatné konzultácie

všetko o noniZavolajte na: 
0918 492 159
Pomôžeme Vám vybrať nápoj vhodný pre Váš vek a zdravotný stav, nastavíme dennú dávku.

 

Kontakt

Noni z Tahiti Dom Odborov
Antona Bernoláka 51
Žilina
01001
0918 492 159 nonislovakia@gmail.com