Dávkovanie

Doporučuje sa preventívne vypiť 30 ml nápoja dvakrát denne ako časť detoxikačnej diéty a zdravého spôsobu života. Podľa najnovších štúdií a aj podľa našich skúseností (www.imagodiagnostika.com) je však účinnejšie dávkovanie 20 ml nápoja 3x denne.
Ak máte ďalšie otázky týkajúcich sa užívania bioaktívnych nápojov Morindy*, neváhajte nás kontaktovať na tel.: 0918 492 159, alebo  e-mail . Veľa praktických informácii nájdete aj na našej stránke www.nonislovakia.sk

Nápoj Magical Noni po otvorení uchovávajte v chladničke.

Zdravotná komisia Európskej Únie v oblasti výživy prehlásila, že noni a nápoj z noni sú bezpečné, samé noni dostalo status GRAS (oficiálne uznanie za bezpečnosť - Generally Recognised as Safe) v USA. Taktiež klinické štúdie potvrdili, že ľudia môžu bezpečne používať noni. V dvoch rôznych klinických štúdiách užívali ľudia extrémne veľké dávky noni. Výsledky testov nezistili žiadne úrovne toxínov, či negatívneho dôsledku pre ľudský organizmus.

Objednávka Magical Noni

---

* Pripomíname, že Európska únia vydala Nariadenie č 1924/2006, ktoré zakazuje zmienku o menách chorôb alebo propagácii zdravotných benefitov pri užívaní prírodných produktov.

 

Bezplatné konzultácie

všetko o noniZavolajte na: 
0918 492 159 - www.imagodiagnostika.com
Pomôžeme Vám vybrať nápoj vhodný pre Váš vek a zdravotný stav, nastavíme dennú dávku.

 

 

Kontakt

Noni z Tahiti Dom Odborov
Antona Bernoláka 51
Žilina
01001
0918 492 159 nonislovakia@gmail.com