Prečo Noni?

Už v roku 1769 objavitelia ostrovov Tahiti zaznamenali vo svojich denníkoch, rovnako ako mnoho iných ľudí, ktorí žijú v Pacifiku, že domorodci používajú Noni ako potravinu, ale aj na zlepšenie zdravia.
Ovocie Noni je známe polynézanom najmenej 2000 rokov, ktorí nám dávajú svoje tajomstvo - neobvyklé účinky Noni na ľudské telo, z generácie na generáciu. Toto tajomstvo je základnou zložkou výnimočného bioaktívneho nápoja Tahitian Noni®Juice Original, ktorý používajú pre zdravotné účely milióny ľudí po celom svete.
Vedci popisujú Noni ako prírodné adaptogénne rastliny, ktoré majú normalizačný účinok na naše bunky a nemenia prirodzený stav tela.

Tahitian Noni® Original používa každý deň tisíce ľudí po celom svete. Prináša im úžasné, merateľné výsledky. Od začiatku ľudskej histórie, existuje úzka súvislosť medzi ľudským telom a výživou. Dnes, viac ako inokedy, je potrebné, aby výber potravín, ktoré jeme sa stal obzvlášť dôležitý, pretože obsahujú zložky podporujúce vaše telo. Vieme, ako je potrebné mať dobrú psychomotorickú výkonnosť, každé ráno, keď stojíme pred rôznymi problémami a tvrdej, zvyčajne viac ako osem hodinovej, práce.

Rastliny, ktoré jeme, môžeme zaradiť do dvoch kategórií: potravinárskych plodín a na rastliny funkčné. Rastliny v potravinárske, to sú všetky druhy ovocia a zeleniny, ktoré jeme každý deň. Ich hlavnou funkciou je udržanie života. Tieto rastliny obsahujú nestabilné živiny, pretože ich zdravotné prínosy znehodnotené v oblasti spracovania a skladovania.

Druhá, nie moc početná skupina rastlín - sú funkčné rastliny, medzi ktorými je napríklad aj Noni.Toto ovocie obsahuje zložky a vlastnosti, ktoré si zachováva aj pri spracovaní a skladovaní. Rozdiel funkčných potravín je tiež potvrdený výskumom. Laboratória identifikovali irydoidy TNI, ako hlavnú zložku fytochemikálií nájdených v Noni.

Morinda je svetovým lídrom v oblasti výskumu Noni. Vlastní vo svete len jedno laboratórium venované testovaniu iba ovocia Noni. Žiadna iná spoločnosť nevykonala ďalší výskum Noni Tahitian Noni ® Original. Ukázalo sa, že jedným z najdôležitejších zložiek Tahitian Noni ® Original je mangán. Štúdia tiež potvrdila prítomnosť iridoidov v ovocí Noni.

Morinda (do mája 2012 roku - Tahitian Noni International) je lídrom v oblasti produkcie nápojov z plodov rastliny noni. Ako prvá zaviedla na trh nápoj z ovocia Noni, ktorý po sérii prísnych a nákladných výskumov, bol schválený Európskou komisiou ako "nová potravina" (New Food). Táto šťava sa takmer okamžite stala synonymom pre špičku kvality vo svojej triede medzi inými výrobcami, ktorí začali s produkciou výroby džúsu z noni až po TNI, ktorá ako jediná vlastní 52 patentov na spracovanie Tahitian Noni Juice Original.
Spoločnosť Morinda udržuje jedinečné vo svete laboratóriá, špecializované na vedecký výskum Noni a neustále zdokonaľuje vyrobené produkty, zameriava svoje úsilie na uspokojenie niekoľko miliónového radu svojich spotrebiteľov.

Bioaktívne nápoje Tahitian Noni® obsahujú živiny, ktoré podporujú telo a zlepšujú fyzickú kondíciu. prirodzeným zdrojom mangánu, ktorý chráni bunky pred oxidačným poškodením a zlepšuje náš metabolizmus.
Bioaktívne nápoje Tahitian Noni pasterizované, pretože len tie môžu byť schválené na predaj v Európskej únii. Poskytujú kompletnú bezpečnosť pre spotrebiteľov, a vďaka unikátnemu výrobnému procesu Tahitian Noni nestrácajú nič na svojej kvalite.

Produkty Morindatiež výnimočné medzi ostatnými vďaka 90-dennej spiatočnej záruke, takže každý môže zistiť na sebe, koľko môže Tahitian Noni Juice spraviť pre jeho telo. Takúto záruku pre zabezpečenie kvality výrobku, nedáva žiadna iná spoločnosť na svete.

Vezmite prosím na vedomie, že všetky výrobky predávané v tekutej forme, musia byť pasterizované alebo chemicky ošetrené. Naše Noni nie je vysušované na prášok a potom pridávaním vody rozmiešavané tak ako to robia niektorí dodávatelia. Naše Noni zachováva biologicky aktívnu šťavu, ktorá je nositeľom živín a enzýmov. V rámci zachovania čo najvyššej biologickej hodnoty neprevážame Noni ani loďami stovky kilometrov vo veľkých sudoch (bežná prax u konkurenčných distribútorov), čo by malo za následok stratu cenných živín.

Detaily 90-dňovej návratnej záruky možno nájsť na adrese TNI:
https://mymorinda.com/3687228/en-gb/opportunity

 

Tahitian Noni Juice, Tahitian Noni Pure, Tahitian Noni ThriveMAX z ovocia Noni môžu užívať všetky deti bez obmedzenia veku, tehotné aj dojčiace matky!

Kontakt

Noni z Tahiti Dom Odborov
Antona Bernoláka 51
Žilina
01001
0918 492 159 nonislovakia@gmail.com