Irydoidy a mangán

Morinda (do mája 2012 Tahitian Noni International) je lídrom na trhu v oblasti výroby a vývoja produktov na báze Noni. Morinda je tiež jediná spoločnosť na svete ktorá má vlastné laboratória, ktoré sa zaoberajú výlučne výskumom na Morinda citrifolia. V spolupráci s nezávislými vedcami, lekármi a inštitúciami stanovila, že irydoidy obsiahnuté v Tahitian Noni Juice sú unikátnou, veľmi dôležitou zložkou v ovocí noni.

Prírodné bioaktívne zložky
Vykonané výskumy dokázali, že rastliny produkujú prírodné živiny, vrátane karotenoidov a flavonoidov, ktoré plnia v organizme človeka niektoré veľmi dôležité funkcie. Tieto látky sa nazývajú fitochemikáliami alebo fitozložkami. Fito je z gréčtiny chemická zložka rastlín, ktorá chráni rastliny proti chorobe, a mnoho ďalšími ohrozeniami z prostredia v ktorom žijú. Najdôležitejšie fitozložky -bioaktívne zložky s mnohoúčelovými účinkami má len niekoľko liečivých rastlín v popredí ktorých je hlavne ovocie Noni.

Zlúčeniny nazývame irydoidoidy.

K rozdielu od flavonoidov alebo karotenoidov, ktoré sú obsiahnuté v obyčajných rastlinách a v takzv. "Super ovocí", irydoidy v Noni sú stabilné, bez toho, aby stratili niektorú zo svojich vlastností pri spracovaní, pasterizácií, a skladovaní.
Dlhoročné výskumy dokázali, že irydoidy sú najúčinnejším, prírodným elementom obranyschopnosti pre ľudské telo. Má niekoľkonásobne väčšiu účinnosť než dlhodobé užívanie vitamínov, minerálov a výťažkov z bylín. Irydoidy sú adaptogény, čím blahodárne pôsobia na náš organizmus v životnom prostredí v ktorom sa nachádzame.

Vedci na celom svete už zverejnili tisíce prác na téma bioaktívnych zväzkov, vrátane irydoidov, doporučujú ich s radom výhod, ktoré prinášajú. Nesporná výhoda je to, že na rozdiel od farmaceutických výrobkov, nespôsobujú žiadne negatívne vedľajšie účinky. Sú úplne bezpečné pre človeka a zvieratá, nemožno sa s nimi predávkovať ani vypestovať si závislosť na nich. Výskumy vykonané firmou Morinda dokázali, že irydoidy sú hlavnou zložkou produkovanou v noni ovocí. Prítomnosť týchto zložiek, ich úroveň a množstvo sú jedným z najdôležitejších ukazovateľov kvality nápojov z noni. *

---

Bioaktívne nápoje Morinda - Tahitian Noni Juice majú viac aktívnych irydoidov
než akýkoľvek iný nápoj z noni na trhu.
Tieto bioaktívne zložky majú blahodárny vplyv na vaše zdravie.

- - - - - - - -

Nedávno laboratótiá Morinda vykonali štúdiu na prítomnosť iridoidov v nápoji Tahitian Noni Original, ktorý bol 7 rokov starý. Obsah iridoidov nepoklesol od roku v ktorom bola fľaša naplnená.

Iridoidy - zhrnutie:
zriedka nájdené v bežnom ovocí
odlišné od flavonoidov, ktoré sa nachádzajú vo všetkých druhov ovocia
silné fytochemikálie v noni ovocí
veľmi stabilné a odolné proti degradácii počas spracovania a skladovania
Sú značkou kvality Tahitian Noni Bioaktívnych nápojovMangán

Vedci Morindy zidentifikovali tiež podiel mangánu v noni, ako jednu z najdôležitejších zložiek Tahitian Noni Juice Original.

Mangán pomáha chrániť bunky pred poškodením oxidantami. Tiež pomáha udržiavať zdravé kosti a normálny metabolizmus. Prispieva k tvorbe nového tkaniva. Tahitian Noni Juice Original je prirodzeným zdrojom mangánu.
Tahitian Noni Juice Original pomáha vášmu obrannému systému a mobilizuje prirodzené ochranné mechanizmy. To vám dáva pocit plnej energie a vitality.

Užívaj denne najmenej 60 ml bioaktívneho nápoja Tahitian Noni®Juice Original
a zaži nezvyčajné zdravotné prínosy!

 

Kontakt

Noni z Tahiti Dom Odborov
Antona Bernoláka 51
Žilina
01001
0918 492 159 nonislovakia@gmail.com