O nás - MORINDA

Džús Tahitian Noni Juice Originál, ponúkaný lídrom vo výrobe a výskume pozoruhodného ovocia Morinda Citrifolia (Noni) - Americkou spoločnosťou Tahitian Noni International, Morinda.

Tahitian Noni OriginalTáto spoločnosť bola prvá na trhu s ovocnou šťavou z noni (1996) - Tahitian Noni JuiceTM. Takmer okamžite, sa stal produkt synonymom vysokej kvality, vzbudzujúci závisť konkurentov, ktorí sa neobratne dodnes snažia napodobňovať jeho kvalitu. Avšak, jedinečná kvalita, zloženie a vynikajúce vlastnosti Tahitian Noni Juice, výrobný postup chránený 52 patentami, uchvátili zákazníkov po celom svete, čoho dôkazom v súčasnej dobe je každé tri sekundy vo svete predaná jedna fľaša nápoja Tahitian Noni Juice.
Najlepší odborníci v laboratóriách Tahitian Noni International - Morinda vytvorili ten správny recept vlastnej šťavy, ktorá bola zavedená na európsky trh ako nová potravina (New Food).
Preto spoločnosť splnila rad prísnych noriem pre splnenie požiadaviek nových potravín a predpisov Európskej komisie. Majte na pamäti, že od roku 1996, EFSA (European Food Safety Authority) vyžaduje posúdenie bezpečnosti všetkých produktov, ktoré nie sú predávané na európskom trhu pred týmto dátumom. Výrobcovia iných nápojov obsahujúcich Noni musia pre schválenie a predaj v Európskej únii preukázať, že ich výrobky spĺňajú normy firmy Morinda. Pokiaľ neobdržíte schválenie štandardu výrobku, jeho predaj je nezákonný.

Morinda - laboratória naďalej vyvíjajú nové produkty na báze ovocia noni - bioaktívne nápoje, prírodnú kozmetiku, doplnky stravy pre FIT Program pre telo. V apríli 2012 začala distribúcia nového bioaktívneho nápoja vo svete - Noni Thrive MAX, ktorý má 4 - násobne vyšší obsah iridoidov, než tradičné Tahitian Noni Juice. Čoskoro budú nové produkty v Európe, ktoré sú našou alternatívou pre farmaceutický priemysel. Onedlho, aj v SR sa budú môcť kúpiť aj ďalšie produkty z produkcie TNI. Výskumníci z TNI (teraz Morinda) neustále skúmajú a triedia bioaktívne produkty, ktoré zlepšujú zdravie, bez vedľajších účinkov. Bioaktívne produkty zmierňujú vedľajšie účinky tradičných liekov, znižujú ich negatívny vplyv, znižujú úroveň toxických látok v tele a pomáhajú mu v jeho boji so závislosťou na niektoré lieky.

 

Vedci Morinda ako jediný na svete, vykonali klinické štúdie na ľuďoch, skúmali účinky Tahitian Noni Original. Ovocie noni obsahuje extrakt - irydoidy - jedinečné a dôležité látky a stopové prvky mangánu - ktoré sú nevyhnutnou súčasťou našej každodennej stravy. V súčasnej dobe, vďaka neustálym vývojom, je spoločnosť lídrom Morinda Wellness (zdravý životný štýl). Ponúka vynikajúce výrobky maximálne bezpečné pre ľudí.

Tahitian Noni nápoje sú pasterizované, v súlade s platnými predpismi v celej Európskej únii - všetky šťavy, aby boli bezpečné pre ľudskú spotrebu, musia byť pasterizované. Morinda patentovaný nápoj poskytuje najvyššie štandardy kvality, ktoré zachovávajú celý rad z najcennejších bioaktívnych látok potrebných pre naše telo.

Využite náš obchod, ktorý ponúka celý rad produktov za najnižšie ceny. Tiež sa radi s vami podelíme o naše skúsenosti pri užívaní nápoja Tahitian Noni Juice, Noni Thrive MAX a pomôžeme vám zvoliť optimálnu dennú dávku pre Vaše telo.
Prosím, kontaktujte nás na tel. čísle: 0918 492 159. Na tomto čísle si tiež môžete objednať Tahitian NoniJuice a Noni Thrive MAX.

So želaním príjemného dňa
Pavol Mindek - nezávislý konzultant MORINDA, ID - 3687228

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Najrýchlejšie rastúce spoločnosti sveta

(podľa Fortune 500, Fortune´s 1000 a Forbes 500)

1. Google
2. FedEx
3. Intel

4. Tahitian Noni International
5. Sony
6. Wal-Mart
7. Nike
8. Microsoft
9. Marriott
10. McDonalds
11. Disney
12. Boeing
13. Pepsi
14. IBM
15. Starbucks
16. Xerox
17. Coca-Cola
18. Reebok
19. Nestle
20. Proctor and Gamble

Compiled by: Griffin Hill Consulting

Podiel firmy Tahitian Noni International (Morinda) v predaji výrobkov z ovocia NONI na celosvetovom trhu je viac ako 90%. O ostatných necelých 10% sa delia nasledujúce spoločnosti (celkom ich je viac ako 130):
Abundant Health; LYC International; Bedessee Imports; Mana Kea Nutra Farms; Bioform; Maui Noni; Biosource; Nature's Sunshine Products, Inc.; Body Systems Technology; Neways, Inc.; Changes International Inc.; NutraMed; Dynamic Health; Omega Alpha Pharmecueticals; Earths Bounty, Matrix Health Products; Optimum Life Products; En Garde Health; Organika; Enrich International; OTB Marketing; Essentially Yours; Pacific Nutraceuticals; Ezzelife; Pharm n Seas; Formor; Polynesian Health Products; Future Biotics; Rhodes Dynamix; Freshvitamins; Royal Farms; Global Products; Royal Farms (Extract); Hawaiian Island; Super Noni Plus; Health Mexicana; Synergy Worldwide, Inc.; Healthy Hawaiian (Flavored); South Pacific Trading Company; Healthy Hawaiian (Unflavored); Tahitian Tiki Products; Herbal Authority; Tahiti Naturel; Herbex Ltd; The Vitamin Shoppe; Imovital; The Voyager Group; Honour Force International; Trace Mineral Research; Kalapana Noni Farm; Tropical Oasis; Karitos; Web-Nutra; Life Trends Int.; Youngevity, Inc.; Liquid Life; Xerion-Overseas

Kontakt

Noni z Tahiti Dom Odborov
Antona Bernoláka 51
Žilina
01001
0918 492 159 nonislovakia@gmail.com